Vidaxl Lekki Dziecięcy Typu Mumia Niebieski 670 G 10C

Śpiwór mumia oferuje Twojemu dziecku ciepłe i wygodne miejsce do snu na świeżym powietrzu.

Śpiwór jest trwały, miękki i przytulny. Dzięki grubemu wypełnieniu jest szczególnie odpowiedni na niższe temperatury. Zawiera suwak, który można całkowicie otworzyć. Kształt mumii zapewnia ciepło i otulenie całego ciała. Śpiwór można spakować do małego rozmiaru za sprawą torby, co pozwala go wygodnie zabrać ze sobą. Praktyczny, atrakcyjny i dobrze izolujący śpiwór typu mumia jest idealny na wszystkie przygody na świeżym powietrzu.
Kolor: niebiesko-szaryMateriał: poliesterWymiary: 175 x 70/45 cm (dł. x szer.)Waga: 670 gZ podwójnym suwakiemTemperatura maksymalna: 20°CTemperatura komfortu: 15°CTemperatura minimalna: 10°CZawiera torbę do przechowywania

Ceneo

Sport i rekreacja

Śpiwory