Bluza Tenisowa Wilson Team Woven Jacket – new blue/coal/white

Bluza tenisowa Wilson Team Woven Jacket z wewnętrzną, meshową warstwą materiału dla lepszej wentylacji i komfortu gry. Bluza rozpinana na całej długości na zamek z suwakiem. Panele meshowe na bocznych stronach bluzy Dwie, przednie, przewiewne zapinane na zamki z suwakiem, kieszenie. Wykończenia rękawów z rozciągliwego materiału. Widoczne na lewej stronie na dole bluzy logo Wilson w białym kolorze. Wykonana z zastosowaniem technologii: NanoWik (odprowadzanie wilgoci i szybkie schniecie).

Ceneo

Sport i rekreacja

Tenis i pokrewne

Odzież do tenisa